Lai gan radies priekšstats, ka ādas salona tīrīšana ir vieglāka un to iespējams ātrāk, tas ne vienmēr atbilst patiesībai. Jāsaprot, ka ādas salons ir kā dzīvs organisms, kuru tīrot lietojot nepiemērotu auto kosmētiku sekas var būt neatgriezeniski nepatīkamas. Ādas salona ķīmiskajā tīrīšanā svarīgi apzināties 3 lietas:

  • Ādu iespējams tīrīt tikai ar ādas salonam paredzēto ķīmiju vai ādas ziepēm
  • Tīrot ādas salon izmantot tikai mīkstu tīrīšanas birsti
  • Pēc ādas salona ķīmiskās tīrīšanas, āda jāapstrādā ar aizsargkrēmu

 

Rīgas Pulēšanas Centrā ādas salona ķīmiskā tīrīšanas izmaksas sastāda aptuveni 65-90 EUR atkarībā no auto izmēriem, pakalpojumiem pieteikties var pa tālruni 20411442

14trayce_buick_009-med image-4 mercedes CL500 int 10

 

 

 

Pirms ādas salonam veiktu ķīmisko tīrīšanu, protams, ka automašīna ir pilnībā jāartbrīvo no visām liekajām mantām, kas ir uz auto krēsliem, krēslu kabatās un bagāžas nodalījumā. Pēc šī soļa auto tiek uz laiku atbrīvots no kāju tepiķīšiem un galvas balstiem, ja tas iespējams.

Svarīgs process ir kārtīga, rūpīga un uzmanīga ādas salona izsūkšana ar putekļu sūcēju, neskrāpējot ādu, tiek izmantots arī kompresors, lai izpūstu netīrumus un silšu graudus no ādas salona gropēm.

Ādas salona ķīmiskā tīrīšana ne vienmēr spēs palīdzēt pret šāda veida traipiem, kas visbiežāk radušies no ādas siksnām/ ādas jakām un ir ieēdušies materiālā.

DSCF0447Auto-Abfarbung-Jeans 01

 

 

 

 

Ādas salona tīrīšanas procesā svarīgi ir darboties ātri un precīzi, ādas salons tiek tīrīts pa daļām, piemēram durvis, krēsls utt. Virsma tiek apstrādāta ar ādas tīrīšanas ķīmiju, netīrums iztīrīts ar birsti, tīrāmā vieta pēc tam apstrādāta ar mitru mikrošķiedras lupatu. Mikrošķiedras lupatas lielākais pluss ir, ka tā netīrumus uzsūc sevī attīrot ādu no traipiem.

Svarīgs process ādas salona ķīmiskajā tīrīšanā ir tā pēcapstrāde ar aizsargājošo krēmu, kas ādu pasargā no saules staru iedarbības , ādas virsmas šķelšanos, plaisāšanu. Līdzīgi kā ar cilvēku rokām, kad tās tiek sasmērētas ar krēmu tās paliek patīkamākas.