Kāpēc veikt auto pulēšanu ziemā, lūk mūsu atbilde:

Bieži saskaramies ar jautājumiem par auto pulēšanu ziemā, vai tā ir vajadzīga, vai tam ir jēga un kāpēc tā ir ieteicama. Auto pulēšanai nav sezona, saule vai sals auto virsbūvei ir nepieciešama aizsardzība kā no UV (ultravioletajiem stariem) kā arī no sala un ziemas sāļiem. Izvēloties veikt auto pulēšanu ziemā, tas ir pat ļoti noderīgi un ieteicams. Kā arī pavasarī pirms auto pulēšanas auto tiek sagatavots pulēšanai. Auto tiek atbrīvots no darvas/piķa, kas sakrājies no vasaras uz auto virsbūves lakojuma, tie ir tie melnie nepatīkamie punkti, kas padara auto lakas krāsojumu grubuļainu un vizuāli ne īpaši pievilcīgu.

auto_pulesana

Darva un piķis ir tikai daļa no lietām no kā jāattīra auto lakojums pirms veikt auto pulēšanu. Nākamais ir auto jāatbrīvojas no kukaiņu paliekām, rūsas putekļiem, dzelzs atliekām (no ūdens) .  Izpildot visos šos soļus Jūsu auto virsbūve jau ir tīrāka, skaistāka, gan praktiski gan vizuāli.

Pēc tam protams ir pats auto pulēšanas pulēšanas process, kas var sastādīt pat 4 soļus, kuros tiek izmantoti dažādi pulēšanas, ja nepieciešams slīpēšanas materiāli, lai iegūtu maksimāli labāko efektu.

veicot auto pulēšanu ziemā, Jūs varat būt drošs, ka auto vasks, kas tiek uzklāts automašīnai pēc pulēšanas pasargās Jūsu auto no sāls un dubļiem līdz nākamajai sezonai

Auto pulēšana gluži tāpat kā salona ķīmiskā tīrīšana nepieciešams un ieteicams veikt vismaz 2 reizes gadā, kas nodrošinās tīrību gan auto virsbūvei gan auto salonā. Veicot regulāru auto pulēšanu auto līdzīgi kā roka cimdos ir pasargāta no apkārtējās vides iedarbības un ne tikai jauns auto var saglabāt savu vizuālo izskatu koptu un patīkamu ilgāku laiku.

 

Auto pulēšana un auto vaskošana ziemā

Post navigation