Vai un kāpēc vaskot automašīnu?

Nereti auto virsbūves vaskošanu autovadītāji uzskata par kāda veida bonusu vai uzlabojumu savai automašīnai, bet būtībā auto vaskošanai būtu jābūt auto virsbūves kopšanas regulārai sastāvdaļai. Tieši auto vaskošana ir tā, kas pasargā auto virsbūvei vizuāli patīkamo izskatu, pasargā auto krāsu no izbalēšanas un aizsargā no sāls peļķēm un rūsas pirmsākumiem. Ikdienā komunicējot ar klientiem secinu, ka tiek jaukta auto vaskošana ar roku ar vasku, ko automazgātuvēs uzsmidzina pēc mazgāšanas.

Auto vaskošanas ieguvumi:

  • Auto saglabā vizuāli skaistu izskatu
  • Auto krāsa tiek pasargāta no izbalēšanas
  • Aizsargā auto no sāls peļķēm un oksidācijas, kas veicina rūsu
  • Pasargā auto no mazākajiem apkārtējās vides skrāpējumiem
  • Pasargā auto virsbūvi no ūdens nosēdumiem
  • Kukaiņu paliekas un putnu izkārnījumi ir vieglāk notīrāmas
  • Netīrumi nekrājas uz virsbūves
  • Auto virsbūve ir vieglāk kopjama
  • Tiek aizpildītas mazās švīkas

Vidēji vieglās automašīnas vaskošana laika ziņā aizņem 2-4 stundas, kas naudas izteiksmē ir 35-60 EUR, pakalpojumam pieteikties un vairāk informācijas var saņemt pa tālruni:20411442

RPC_101

 

Populārākais jautājums pēc šo faktu izlasīšanas ir:

Kas ir tas, ko uzklāj auto mazgātuvēs?

Auto mazgātuvēs produkts, ko uzklāj uz Jūsu auto ir īslaicīgs un pārsvarā tā vienīgā funkcija ir ūdens atgrūšana, auto spīduma atgūšana un krāsas aizsardzība panākama tikai ar vaskošanu ar roku. Uzskaitīsim galvenos ieguvumus vaskojot automašīnu.

Cik bieži jāveic auto virsbūves vaskošana?

Vienas pareizās atbildes nav, ieteicams ir auto vaskošanu veikt vismaz divas reizes gadā, labākajā gadījumā ik pēc 3 mēnešiem.

Kā tieši auto vaskošana pasargā auto virsbūvi no rūsas?

Nejauksim auto vaskošanu ar antikorozijas apstrādi, ja automašīna pie riepu arkām vai citās populārās vietās ir sākusi rūsēt, vaskošana nepalīdzēs. Vaskošana pasargās auto virsbūvi pirms tādu vietu rašanos, jo uz auto lakas pārklājuma, būs vaska kārta, kas neļaus ūdenim un sālim nonākt līdz auto konstrukcijai, to bojājot. Veicot vaskošanu regulāri, automašīnu no tā var pasargāt.

Kā auto vaskošana pasargā automašīnu no mazajiem skrāpējumiem?

Lielāko ļaunumu automašīnas vizuālajam izskatam rada automātiskās mazgāšanas iekārtas, auto mazgāšana ar nepiemērotiem līdzekļiem un materiāliem kā arī auto slaucīšana ar savdabīgām ierīcēm. Ievaskotam auto vieglāk ir noskalot ikdienas netīrumus, tas nav nepieciešams berzt vai apstrādāt ar ķīmiju, maigi un uzmanīgi mazgājot ar šampūnu vaskotu automašīnu būs daudz vieglāk un ar mazākiem riskiem. Kāda “laba” kaimiņa švīku uz auto durvīm vai neredzamu vārtu stabu, kas pats uzskrien virsū vasks nepasargās.

Švīkas un kukaiņu izkārnījumi!

Auto vaskošana nav pulēšana, auto vaskošanas laikā auto virsbūve tiek pārklāta ar vaska slāni, kas atsevišķas mazās švīkas un skrāpējumus padara acij neredzamus. Kukaiņu paliekas un putnu izkārnījumi ir ne tikai nepatīkami uz automašīnas, bet arī reāli bojā auto laku, ko reizēm atgūt jaunā izskatā ir neiespējami bez krāsošanas.