Automašīnas ārējais izskats atspoguļo cilvēka statusu, viņa principus un raksturu. Automašīna ir daļa no tā īpašnieka tēla. Jūs jau sen vēlaties atsvaidzināt savu auto, savest kārtībā salonu, iztīrīt visus putekļus, drupačas, netīrus traipus un plankumus? Automašīnai ir jābūt tikpat skaistai un tīrai kā Jūs!

Automašīnas pilna salona ķīmiskās tīrīšanas cenu diapazons ir no 65-100 EUR, kas ir atkarīgs no auto izmēra un netīrības pakāpes.Pieteikties pakalpojumam var pa tālruni 20411442.

 

RPC_94 6

Kāpēc veikt auto ķīmisko tīrīšanu?

– Auto salona ir kāda nepatīkama smaka, kas var rasties auto nevēdinot, izlijis kāds šķidrums auto salonā.

– Bērnu vecākiem bieži nākas saskarties ar traipiem zem bērnu krēsliņa, ka visbiežāk ir cepumi, šokolāde, jogurti.

– Ticis atstāts vaļā auto logs lietus laikā, pēc kura salonā parādījušies traipi, iespējams, izskatās, ka auto salons ir ļoti pleķains, taču realitātē, tās ir ūdens pēdas auto sēdekļos.

– Auto salons vairs neizskatās kā agrāk.Pat regulāri auto tīrot, pēc ķīmiskās tīŗīšanas auto salons izskatīsies daudz sakoptāk un labāk.

Ko sevī ietver pakalpojums?

– Auto salona grīdu tīrīšanu, kas ir svarīgi, jo tieši tur atrodas visvairāk netīrumu.Smiltis un dubļi no apaviem ir tikai maza daļa no netīrumiem, kas atrodas tieši auto grīdās, pēc pieredzes iztīrot auto grīdas tās mēdz būt tīrākas par griestiem.

– Auto sēdekļi tiek mazgāti ar ūdens putekļu sūcēju. Putkļu sūcējs nodrošina to, ka traipi un mūsu izmantotā auto kosmētika nonāk putekļu sūcējā un auto sēdekļ paliek mitri no ūdens, kas tiek izmantot skalošanā, kas pēc tam tiek izžāvēti.

– Tiek tīŗītas auto durvju apdares. Kuram gan negadās ar kāju izkāpjot no auto pieskārties durvju apdarei, taisot durvis vaļā un ciet tās tiek sasmērētas, nereti auto salona durvju apdarei ir izmantoti tekstila pārvalki, kas laika gaitā sasmērējas.

– Auto vadības panelis. Katrā mazajā spraudziņā, rieviņā slēpjas putekļi, zem auto stūres, pie auto magnetolām, kuras iztīrot auto iegūst jauna auto izskatu.

– Auto griesti. Smakas galvenokārt sakrājas tieši auto griestos, auto vadītājiem pīpētājiem, auto vadītājiem, kas pārvietojas pa lielajām šosejām griesti mēdz palikt dzelteni, reizēm pat melni un protams, ka mēs protam to iztīrīt.

– Auto bagāžas nodalījums. Ne vienmēr mums sanāk iztīrīt tikai eļļas traipus, bagāžas nodalījums arī var būt tīrs.

Pēc salona ķīmiskās tīrīšana automašīnas panelis tiek atjaunots ar krēmu, kas pasargā to no saules UV

iedarbības, ādas salons tiek apstrādāts ar ādas losjonu, kas atjauno ādas iepriekšējo izskatu un tā tiek pabarota, nodrošinot ideālu izskatu.