Ikdienu pārvietojoties ar automašīnu tikai likumsakarīgi, ka tā nepieciešams nomazgāt no ikdienas putekļiem, reizēm auto mazgāšana nepieciešam pēc kāda tālāka pārbrauciena. Ja ir veikta auto pulēšana vai auto vaskošana, gribot auto uzturēt skaistu, autovadītāji automātiski vēlas mazgāties biežāk. Mēģināšu paskaidrot uz ko mēs taupām izvēloties lētāko variantu auto mazgāšanai.

Labākā auto mazgāšana ir auto mazgāšana ar rokām, to darot pareizi!

Pirmā tēma, ko apskatīsim ir automātiskā auto mazgāšana, kas vidēji maksā no 7-12 EUR pieejama DUS stacijās visā Latvijā, kas ir ērti piebraucamas, varat iedzert kafiju, apēst kādu maizīti, bet mēs parunāsim par to, kas notiek ar Jūsu auto.

MagicRabbit_truck_before_scratch_removal

Bildēs redzamie defekti nav tikai informatīvi un ikdienas mēs sastopamies ar ļoti augstu procentu tieši šādu veidu skrāpējumiem. Protams, ka šīs automātiskās mazgātuves auto mazgā, tiek lietots insektu noņēmējs, auto šampūns un ar birstēm, kārtīgi tiek vissi netīrumi noņemti nost. Drošs paliek nedrošs auto ir tīŗs.swirls_lg Diemžēl pārāk tīrs, bez aizsardzības kārtas, tiek nomazgāti/noberzti gan netīrumi, gan vaska aizsargkārta, protams, vietā tiek uzlikts “vasks” bet sekas ir ne visai patīkamas. Kāpēc tā notiek ? Automašīna pirms mazgāšanas netiek noskalota, birstes nevar būt 100% tīras no smilšu graudiem, kas nozīmē, ka Jūsu auto tiek apstrādāts gandrīz kā ar smilšpapīru. Protams auto ir tīrāks, neskaitot durvju ailes, riepu arkas un citas mazās vietas, kur lielās birstes klāt netiek. Ja automašīna ir bijusi pulēta vai vaskota, tad zinat, ka pēc viena šāda automazgātuves apmeklējuma Jūsu investīcija auto skaistumā ir gandrīz nomesta zemē, auto vaska aizsargkārta tiks nomazgāta, auto ar laiku atkal paliks matēts.

Automazgāšana ar rokām, kuru cena svārtās no 2- 8 EUR atkarībā no tā, vai mazgā pats vai Jums šo pakalpojumu izdarīs auto mazgātājs. Protams šis pakalpojums ir mazliet kvalitatīvāks un rūpīgāks, auto tiek apliets ar priekšmazgātāju ( ķīmijas sajaukumu, kas atmērdē kukaiņus un ieēdušos traipus) tiek noskalota, tad mazgāta ar auto šampūnu un ļoti iespējams pirms procesa Jūs saskaraties ar jautājumu – ar vai bez vaska. Protams Jūs jau neredzat, kur atrodas mazgāšanas švamme, ar kuru Jūsu auto tiks mazgāts, cik tīrā ūdenī tā stāv un ar cik tīrām lupatām Jūsu auto tiek mazgāts. Un atkal, ja Jūsu auto nav pulēts vai vaskots, ko protams rekomendējam darīt vismaz 2 reizes gadā, šis variants jau ir labāks, nomazgās arī durvju ailes, riepu arkas, katru sīkumu, ar ūdens strūklu izskalos. Protams, ķīmija noēdīs aizsargvaska kārtu, cenu diapazons neatļauj izmantot kvalitatīvu saudzējošu auto šampūnu, bet efekts jau ir labāks, līdz brīdim, kad auto tiek žāvēts. Dvielis susināšanai ir nenosakāmā krāsā, ir ūdens birste, kas nodzen lielo ūdens daudzumu un rezultāts ir līdzīgs automātiskajai mazgāšanai. Ja pats nokontrolēs būs mazliet drošāk.

IMG_1993 New-Soft-Silicone-Car-Wash-Window-Cleaner-Wiper-Squeegee-Drying-Blade-Shower-Kit-Car-Care-Cleaning

 

 

 

 

 

 

Tikai loģisks ir jautājums – kur tad automašīnu mazgāt un kā to darīt? Vislabāk to protams ir darīt pašam , ja ir iespēja un vieta, rūpīgi izmantojot pareizos materiālus un atbildību pret savu auto. Raksts ir tikai kā viela pardomām,  lai pēc auto pulēšanas vai vaskošanas auto izskats saglabātos patīkams ilgāku laiku. Mēs, Rīgas Pulēšanas Centrs , esam sagatavojuši apmācību kā mazgāt automašīnu, kas ir bezmaksas, kurai varat pieteikties rakstot epastu helmuts@pulesana.lv .

Auto mazgāšana pa 3-5 EUR

Post navigation