Automašīnas virsbūves Pulēšanu var veikt gan retro automašīnām, gan automašīnām tiko no auto salona, neatkarīgi no krāsas un izmēra. Auto pulēšana komplektā ar auto vaskošanu pasargās automašīnu no apārtējās vides iedarbības, lietus, sāļiem, apkārtējās ķīmijas. Auto virsbūves pulēšanas laiks un izmaksas precīzi iespējams noteikt redzot automašīnu un saprotot klienta vēlmes un iespējas.

Vidējā cena auto virsbūves pulēšanai ir ap 160 EUR, pakalpojumam pieteikties var pa tālruni 20411442

 

Virsbūves pulēšanas nepieciešamība un iedarbība uz auto virsbūves vizuālo stāvokli ir cieši saistīta ar auto kopšanu ikdienā. Jāsaprot, ka veicot virsbūves pulēšanu, svarīga ir auto kopšana pēc virsbūves pulēšans. Lai auto saglabātu savu skaisto skatu, tas nepieciešams vaskot vismaz 2 reizes gadā, biežāk jāveic tā mazgāšana, gudri izvēloties auto mazgātuvi. Virsbūves pulēšana noteikti ir pakalpojums, kuru bez zināšanām par pulēšanas procesu,  labāk to uzticēt speciālistam.

Auto virsbūves pulēšana ir rūpīgs un atbildīgs process, kuru veicot jau sākumā jāsaprot kādu rezultātu var sagaidīt un no kāda defekta ar pulēšanu nebūs līdzēts.

CarScratch Car-paint-scratch-repair-bristolRemoving-Car-Scratches-What-Is-the-Best-Method

 

 

 

 

Auto virsbūves pulēšana no auto virsbūves vaskošanas galvenokārt atšķiras sekojoša iemesla pēc. Auto virsbūves pulēšanas laikā tiek apstrādāts auto lakojumus, tiek atgriezts spīdums, izpulēti skrāpējumi, bet auto vaskošana galvenokārt ir lakas aizsardzība no saules ultravioletajiem stariem (UV), apkārtējās vides iedarbības un sāļiem, kas tiek kaisīti uz auto ceļiem.

RPC_101

Auto pulēšanas process sākas ar automašīnas sagatavošanu pulēšanai, kas reizē arī ir viens no vissvarīgākajiem procesiem. Autovadītāji, kuri izmanto automātiskās mazgāšanas iekārtas vai auto mazgātuves, kur par pāris eiro var auto mazgāšanu veikt pats iespējams tieši šajā atkāpēc izlasīs priekš sevis ko jaunu.

  • Pirms auto pulēšanas automašīna tiek mazgāta ar augstvērtīgu auto šampūnu izmantojot tīru sūkli/cimdu un visā pasaulē atzīto divu spaiņu metodi, par kuru aprakstīšu kādā no nākamajiem rakstiem.
  • Pēc auto mazgāšanas automašīnas virsma tiek attīŗīta no darvas, rūsas putekļiem, kukaiņu paliekām, paliekām no liepu un citu koku ziediem, izmantojot speciāli šim procesam paredzētos līdzekļus, ķīmijas un auto mālus.
  • Pēc auto mazgāšanas svarīgs process ir auto žāvēšana, kam tiek izmantotas speciālas mikrošķiedras lupatiņas, dvieļi, kas nebojā automašīnas lakas aizsargkārtu, papildus var tikt izmantota gaisa plūsma, lai izpūstu ūdeni no gropēm starp auto detaļām.
  • Kad auto ir nožāvēts, tas tiek aplīmēts ar papīra aizsarglentu, lai nepieļautu pulēšanas pastas nokļuvi uz detaļām, kur tas nav nepieciešams.

4518990524_187fc8e869_o 4518991330_db1aacf4b1_o 4524253857_0f58a1ffd2_o

 

Pats auto pulēšanas process notiek vairākos soļos, tiek pulēts ar dažāda raupjuma abrazīvām pastām, tiek izmantotas dažādu iedarbības pulējamās iekārtas, izvēlēts pareizais apgaismojums pakalpojuma veikšanai. Pēc auto virsbūves pulēšanas automašīnai tiek uzklāts aizsargvasks, kas pasargā nopulēto auto no saules stariem un apkārtējās vides iedarbības.